KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 8906198
nr 890 6198
Kopparstick
Erotiska, 16 st, 1800-tal
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:59:42
800 kr
1.000 kr